Головна

MudRunner 560 – це той човен, який ви так довго чекали. Конструкція човна забезпечує чудову прохідність, керованість на крутих поворотах в поєднанні з максимальною швидкістю, коли ви використовуєте його з нашим болотохідним двигуном.

Головна

Прекрасне рішення для цінителів комфортної риболовлі. У цьому човні ви зможете знайти все найкраще для себе.

Головна

Наші мотори виконані з використанням двигуна внутрішнього згоряння з повітряним охолодженням компанії VANGUARD MARINE ENGINE потужністю 37 і 40 к.с. морської версії, виробництва США та Японії.

Головна

Підвісний човновий мотор Suzuki DF 140 A TL. Дана модель є втіленням надійності, потужності, а також комфорту за рахунок зниженого рівня гучності.

Головна

Причіп може бути сконструйований з урахуванням побажань клієнта, умов експлуатації та бюджету.

Виготовлення причепа для човна під конкретні задачі – це забезпечення міцності рами, яка буде розрахована для вашого кузова з урахуванням умов експлуатації причепа. Також, важливу роль в проектуванні лафета відіграє водойма, де буде відбуватися вивантаження і завантаження човна. Для мілководних водойм можлива установка спеціальних роликів для більш комфортної експлуатації.

Кріплення човна розподілені по всій довжині лафета для безпечного використання під час транспортування. Щільне прилягання до ложементів і носових упорів забезпечує додаткову впевненість в безпечній експлуатації.

Тип причепа: одноосний

Вантажопідйомність: 1500 кг

Майбутнє ЗА НАМИ, човни та мотори від BPG Craft

Ми створюємо для вас, мисливців і рибалок! Керуйте кращим!

При створенні човна і мотора-болотохода наша компанія спиралася на багаторічний досвід в полюванні і риболовлі, а також на потреби споживачів для того, щоб дати максимум нашому клієнтові в зручності, практичності і, найголовніше, якості. Де б ви не були, на нашому човні ви будете почувати себе в безпеці.

Зворотній зв’язок

Якщо у Вас залишилися питання – заповніть форму зв’язку і ми Вам допоможемо.