Алюмінієвий човен для мілководдя

Плоскодонний човен для мілководдя

Компанія BPG Craft винайшла, виготовила і вдосконалила кращі на ринку України човен-болотохід MudRunner 560 і двигун vanguard 37 EFI / F4 з відкритим приводом.

Виробник: BPGCRAFT (Україна)

Ціна: 135 000 грн

Залишилися питання?
Зателефонуйте нам:

+38 050 59 59 888

Додаткові варіанти оплати:

• кредит від банку
• продажів в лізинг

Опис

MudRunner 560 – це той човен, який ви так довго чекали. Конструкція човна забезпечує чудову проходимість, керованість на крутих поворотах в поєднанні з максимальною швидкістю, при використанні з нашим болотоходним двигуном.

Дана модель човна може переміщатися по граничній мілині, мулу, очерету, піску і водній рослинності, що дозволяє забратися в найпотаємніші куточки водяних просторів з комфортом. Це є головною перевагою болотоходу MudRunner 560.

Комплектація човна може бути з будь-якими опціями, що робить даний комплект ідеальним для полювання і риболовлі.

Внутрішня частина човна

Внутрішня частина спроектована для максимальної зручності. Човен ергономічний для полювання і риболовлі.

Рундуки в задній частині човна можуть використовуватися як місце для зберігання зайвих на борту речей, так і сидінь, де зі зручністю можна розміститися капітану для максимального контролю над човном і мотором-болотоходом. Так само вони з’єднані всередині полицею. В одному з рундуків розташований акумулятор в захисному коробі, вимикач маси і, за бажанням, можуть бути встановлені USB- розетки, прикурювач і тд.

Бічні рундуки є «сухими», обшиті морським ковроліном зсередини. Придатні для зберігання зброї і вудилищ.

На Фіш-платформі розміщені ще кілька рундуків (один великий з двома дверцятами і один носовий для швартовочного каната, мотузок та інших речей) і ніша для опудал, тентів, баків і іншого екіпірування, необхідних для полювання і риболовлі. Дана ніша може стати ще одним великим рундуком або аератором для риби. При необхідності, платформу можна використовувати як місце ночівлі для двох людей.

Бортова частина

Висота борту – 0,6 м створена спеціально, щоб вода не потрапляла в кокпіт при різких поворотах і хвилях. Така висота оптимально зручна для користувача, щоб можна було легко дістати рибу і дичину з води.

Корма

Корма спроектована як сходинка для комфортного заходу всередину човна як людини, так і собаки. Так само вона виконує роль бака плавучості. На кормі змодельований транець спеціально для мотора-болотохода.

Навісне обладнання

Додатково ми можемо встановити дальнє і ближнє світло на човен, підсвічування кокпіта всередині, електромотор, якір, ехолот, навігатор та інше обладнання для комфортної експлуатації човна в будь-яких погодних умовах і в будь-який час доби.

Основні характеристики:

  • Довжина: 5.60 м
  • Ширина: 1.30 м
  • Висота борту: 0.60 м
  • Висота транця: 0.41 м

Супутні товари

Алюмінієвий човен для мілководдя
Алюмінієвий човен для мілководдя
Алюмінієвий човен для мілководдя

Галерея